10.05.2021

  • Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, katıldığı yerel bir televizyonda hem 2 yıllık hizmet sürecini anlattı hem de gündeme dair değerlendirmelerde bulundu.

  • 2 yıl içerisinde hiç ayrım yapmaksızın kimsenin ekmeği ile oynamadım, mübarek Ramazan öncesi birilerinin ekmeği ile oynama ayıbını Hüseyin Oprukçu işleyebilir mi?

  • Hüseyin Oprukçu'yu kırk yıldır tanıdığını söyleyen bir milletvekili, adamlığımıza, insanlığımıza şahit olduğunu söylüyor ondan sonra bizim sırtımızdan Cumhur İttifakı'na saldırıyor.

  • Asılsız olaylardan nemalanmak isteyenler var Bu asılsız olaylara sarılıp bundan nemalanmak isteyenler olduğunu kaydeden Başkan Oprukçu, Bakıyorum, FETÖ işbirlikçisi, HDP yancısı siyasi partiler bu olaya sarılıyor.

09/04/21 14:56

Başkan Oprukçu 2 yıllık çalışmalarını değerlendirdi

Konya'nın Ereğli İlçe Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, katıldığı bir televizyon programında 2 yıllık hizmet sürecini değerlendirdi. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Oprukçu, katıldığı yerel bir televizyonda hem 2 yıllık hizmet sürecini anlattı hem de gündeme dair değerlendirmelerde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin