28.05.2022

HABER ÖZETI

  • Kar yağışı ile birlikte Kütahya Belediyesi kar temizleme, küreme ve tuzlama ekipleri çalışmalarını iki vardiya olacak şekilde 24 saat esasına göre başlattı.

  • Kahramankazan Belediyesi, ilçeyi etkisine alan ve uzmanlar tarafından İzlanda kışı olarak yorumlanan kar yağışı nedeniyle seferber oldu.

  • Alim Işık, vatandaşların endişe etmemesini isterken, kapalı yolun olmadığını söyledi.

  • Yollar zirvede bile açık Karla mücadele ekipleri, çalışmaları kapsamında ilçenin merkeze uzak ve yüksek rakımlı mahallelerinde de çalışmalarını sürdürdü.

23/01/22 16:09

Başkan Işık: "Ekiplerimiz 24 saat görevlerinin başında"

Kar yağışı ile birlikte Kütahya Belediyesi kar temizleme, küreme ve tuzlama ekipleri çalışmalarını iki vardiya olacak şekilde 24 saat esasına göre başlattı. Ekipleri ziyaret eden Belediye Başkanı Prof. Dr. Alim Işık, vatandaşların endişe etmemesini isterken, kapalı yolun...

Istanbulhaber ·

Kahramankazan’da İzlanda kışı seferberliği

Kahramankazan Belediyesi ekipleri, uzmanlar tarafından "İzlanda kışı" olarak yorumlanan kar yağışıyla ilçenin tüm noktalarında etkin şekilde mücadele etti. Ekipler, kar yağışının yoğun hissedildiği ilçenin merkeze uzak ve yüksek rakımlı mahallelerinde dahi yolların kapanmasına...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin