21.01.2022

HABER ÖZETI

  • Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Kazanlı, Cumhuriyet ve Hürriyet mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek, çalışmalarını ve projelerini anlattı.

  • Kazanlı'ya FIFA standartlarında tesis kazandırdık Kazanlı'ya FIFA standartlarında bir futbol sahası kazandırdıklarını belirten Başkan Gültak, Sahanın eksiklerinin farkındayız.

  • Etkinlikte çocuklar, halk oyunları, müzik ve tiyatro gösterileri ile izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı.

  • Etkinlikte bir konuşma yapan Başkan Gültak, dünyanın birçok ülkesinde çocuk haklarının ihlal edildiğini belirterek, Kendi bölgemizde de çocuklarımız yeteri kadar imkanlara sahip değil.

23/11/21 14:25

Başkan Gültak, mahallelerde vatandaşlarla buluşmaya devam ediyor

Akdeniz Belediye Başkanı Mustafa Gültak, Kazanlı, Cumhuriyet ve Hürriyet mahallelerinde vatandaşlarla bir araya gelerek, çalışmalarını ve projelerini anlattı. Gültak, mahalle sakinlerinin talep ve sorunlarını da dinledi. Akdeniz Belediye Başkanı Gültak, Kazanlı, Cumhuriyet...

Istanbulhaber ·

Akdeniz Belediyesinden ‘Dünya Çocuk Hakları Günü’ etkinliği

Akdeniz Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, "20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü" dolayısıyla renkli bir etkinliğe imza atı. Etkinlikte çocuklar, halk oyunları, müzik ve tiyatro gösterileri ile izleyenlere keyifli dakikalar yaşattı. Mersin'in merkez ilçe Akdeniz...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin