21.10.2021

  • Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, 31 Temmuz'da Van'da yaşanan sel felaketinden etkilenen vatandaşlara destek olmak için Başkale ve Çaldıran'da esnaf ve vatandaşları ziyaret etti.

  • Sel felaketi yaşayan vatandaşlara geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Bozkurt, içerisinde hijyen malzemesi ve gıda kolisi olan 2 tır yaşam malzemesi desteği sağladı.

  • Biz de onlarla beraber olmaktan, onları dinlemekten mutlu olduk, eksiklerimizi gördük, neleri daha iyi yapabileceğimizi gördük, inşallah daha sonra da daha sık bir arada olacağız.

  • Sadece selde, doğal afette değil, yılın belli dönemlerinde buradaki vatandaşlarımızın sorunlarını dinlemek, anlamak, varsa çözüm önerilerimizi ve gerektiğinde kaynaklarımızı paylaşmak için bir arada olacağız.

27/09/21 14:17

Başkan Bozkurt’tan Van’daki selzedelere dayanışma ziyareti

Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, 31 Temmuz'da Van'da yaşanan sel felaketinden etkilenen vatandaşlara destek olmak için Başkale ve Çaldıran'da esnaf ve vatandaşları ziyaret etti. Başkan Bozkurt, incelemelerinin ardından "geçmiş olsun" dileklerini ilettiği selzedelere,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin