16.05.2021

  • Ortak akıl ve istişareyi ilke edinen Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Covid-19 tedbirlerini göz önünde bulundurup çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

  • Bu şehri birlikte yöneteceğiz.düsturuyla hemşerileriyle sık sık bir araya gelen Başkan Bilgin Bizim Makamımız Mahallelerimiz sloganıyla Bahtiyarbostan Mahallesi'nde mahalle sakinleri ve esnafları gezerek istek ve talepleri dinledi.

  • Küçükminare Mahalle Muhtarı Yusuf Akay ise Mahallemizde bulunan eksiklikleri başkanımıza iletiyorduk ama yerinde görmesi bizlerle birlikte fizibilite de bulunmasını çok önemsiyoruz.

  • Sorunlarımızı yerinde tespit ederek çözüm üretilmesi konusunda mahalle ziyaretleri gerçekleştiren Başkanımız bu programların ilkini bizim mahallemizde başlattı.

13/04/21 15:14

Başkan Bilgin problemleri yerinde çözüyor

Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, sürdürdüğü mahalle ziyaretleri ile problemleri yerinde görüp yerinde çözüm üretiyor. Ortak akıl ve istişareyi ilke edinen Sivas Belediye Başkanı Hilmi Bilgin, Covid-19 tedbirlerini göz önünde bulundurup çalışmalarına hız kesmeden devam...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin