23.09.2021

  • 1002 konutun ihalesi yapıldı Emekliler Derneği Isparta Şubesi Başkanı Abdülkadir Ersal, Başkan Başdeğirmen ve AK Parti milletvekillerinin desteği ile toplu konut inşaatlarının başlayacak olmasından duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

  • Ziyaretin ardından Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen'e, emeklilere sağladığı katkılardan dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

  • Başdeğirmen, Genel Başkan Kazım Ergün ile eskiye dayanan bir tanışıklıklarının olduğunu belirterek, bugüne kadar genel merkeze iki kez ziyaret gerçekleştirdiğini ve ziyaretlerinin devam edeceğini kaydetti.

  • Ersal, Isparta'da toplu konut meselesinin kanayan bir yara olduğunu belirterek, 10 senedir Isparta'ya yapılmayan, çivi çakılmayan bir mesele.

27/07/21 13:31

Başkan Başdeğirmen: “Emeklilerimizle birlik ve beraberlik içerisinde Isparta’ya hizmet ediyoruz”

Türkiye Emekliler Derneği Genel Başkanı Kazım Ergün, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen'i ziyaret etti. Ziyarete Emekliler Derneği Isparta Şubesi Başkanı Abdülkadir Ersal ve yönetim kurulu üyeleri de eşlik etti. Isparta Emekliler Derneği Şubesinin genel kuruluna...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin