17.08.2022

HABER ÖZETI

  • Kurtuluş Karamustafa, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Serdar Öztürk ve hayırsever Mevlüt Kahraman eşlik etti.

  • Develi ve Tomarza ziyaretlerinde esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek, talep ve önerilerini bizzat dinleyen Başkan Büyükkılıç, esnaflara işlerinde hayırlı ve bereketli kazançlar diledi.

  • Tomarza Belediye Başkanı Davut Şahin ise yurt ile Tomarza'nın da ülkenin de geleceğinin temelinin atıldığını dile getirerek hayırlı olsun temennisinde bulunarak teşekkür etti.

  • Burada böylesine bir yurdun olmasının çok önemli olduğunu ifade eden Kayseri Üniversitesi Rektörü Prof.

01/07/22 11:12

Başkan Büyükkılıç Kayserililerin her zaman yanında

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Develi ve Tomarza ilçe ziyaretleri çerçevesinde esnafları ziyaret edip, belediyeye bağlı olarak çalışan kadın personel ile sohbet etti. Merkezde ve ilçelerde 7'den 70'e, kadın, erkek, genç, yaşlı demeden tüm Kayserililerle...

Istanbulhaber ·

Büyükkılıç, Tomarza’da yurt temeli attı, dikimevinde incelemede bulundu

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Memduh Büyükkılıç, Tomarza ilçesinde Kız Öğrenci Yurdu'nun temel atma törenine katıldı. Tomarza Belediyesi tarafından Büyükşehir Belediyesi'nin desteği ile faaliyete açılan dikimevinde incelemelerde bulundu. Başkan Büyükkılıç, Tomarza...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin