13.08.2022

HABER ÖZETI

  • TÜED Erzurum Şube Başkanı Zekeriya Araz 30 Haziran Emekliler Günü'nün emekliler için çok özel bir anlam taşıdığını söyledi.

  • İstanbul 2,6 milyon kişiyle en fazla emeklinin yaşadığı şehir olurken, nüfusunun yüzde 27'si emeklilerden oluşan Zonguldak en fazla emekli yoğunluğuna sahip il konumunda bulunuyor.

  • Başkan Araz, açıklamasında şunları kaydetti; Sosyal güvenlik, çalışanların yaşlılık döneminde en kutsal hak olan emekliliğin e güvencesidir.

  • 1927 tarihinde emekli olan ulu önder Atatürk'ün emekli ve yaşlılara yönelik Bir milletin yaşlı vatandaşlarına ve emeklilerine karşı tutumu; o milletin yaşama kudretinin en önemli kıstasıdır.

29/06/22 17:06

Başkan Araz’dan emekliler günü kutlaması

TÜED Erzurum Şube Başkanı Zekeriya Araz 30 Haziran Emekliler Günü'nün emekliler için çok özel bir anlam taşıdığını söyledi. Türkiye Emekliler Derneği Erzurum Şube Başkanı Zekeriya Araz, 30 Haziran Emekliler günü münasebetiyle bir açıklama yaptı. Başkan Araz, açıklamasında...

Istanbulhaber ·

Emeklinin en fazla bulunduğu şehirler belirlendi

İstanbul 2,6 milyon kişiyle en fazla emeklinin yaşadığı şehir olurken, nüfusunun yüzde 27'si emeklilerden oluşan Zonguldak en fazla emekli yoğunluğuna sahip il konumunda bulunuyor.

Son haberler ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin