26.01.2022

HABER ÖZETI

  • Faruk Özlü, bir dizi ziyarette bulunmak için Düzce'ye gelen Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nurettin Nebati'yi makamında ağırlayarak yapılan proje ve çalışmaları anlattı.

  • Bunun yanında Katı Atık Bertaraf Tesisi, Tıbbı Atık Tesisi, Toplu Taşıma, Kent Estetiği gibi projelerimizi hayata geçirdik.

  • Nebati, yapılan çalışmaların anlatılması gerektiğini kaydederek, Birçok yatırımı gerçekleştirdik ve insanlarımız hizmetine sunduk.

  • 2019 yılından bu yana her yıl artı bakiyeye geçtiklerini kaydeden Başkan Özlü, Belediye olarak mali açıdan çok iyi değildik.

27/10/21 20:45

Başkan Özlü, Bakan yardımcısını ağırladı

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, bir dizi ziyarette bulunmak için Düzce'ye gelen Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nurettin Nebati'yi makamında ağırlayarak yapılan proje ve çalışmaları anlattı. Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı...

Istanbulhaber ·

Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nurettin Nebati:

DÜZCE (İHA) – Düzce'de iş adamları ile bir araya gelen Hazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nurettin Nebati, Türkiye'nin ekonomik gelişimi ile ilgili yapılan son çalışmalar hakkında bilgiler verdi. Hazine ve Maliye Bakanlığı, her hafta düzenli olarak belirlenen şehirlerde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin