21.05.2022

HABER ÖZETI

  • Nazilli Ticaret Odası olarak 2015 yılından beri sürdürülen projenin yer tahsis sözleşmesi Nazilli Kaymakamlık makamında atılan imzalar ile resmiyet kazandı.

  • İmza töreninde ayrıca Ticaret Odası Meclis Başkanı Gürdal Yüzügüler, Nazilli Milli Emlak Şefi Necdet Tozludaş da hazır bulundu.

  • Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, geçtiğimiz günlerde açılışı gerçekleştirilen Nazilli Gazeteciler Cemiyetinin hizmet binasını ziyaret etti.

  • Ziyarette göreve geldikleri günden bu yana yapılanları da değerlendiren Başkan Özcan, Siyasi kaygıyla değil hizmet anlayışıyla halkımız için çalışıyoruz dedi.

19/01/22 11:23

Başkan Özcan, “Siyasi kaygıyla değil hizmet anlayışıyla halkımız için çalışıyoruz”

Nazilli Belediye Başkanı Kürşat Engin Özcan, yeni hizmet binasına kavuşan Nazilli Gazeteciler Cemiyeti'ne "hayırlı olsun" ziyareti gerçekleştirdi. Ziyarette göreve geldikleri günden bu yana yapılanları da değerlendiren Başkan Özcan, "Siyasi kaygıyla değil hizmet anlayışıyla...

Istanbulhaber ·

‘Nazilli Uzun Yaşam Köyü’ yer tahsisi anlaşması yapıldı

Nazilli Ticaret Odası olarak 2015 yılından beri sürdürülen projenin yer tahsis sözleşmesi Nazilli Kaymakamlık makamında atılan imzalar ile resmiyet kazandı. Nazilli bölgesinin kalkınması ve bilinirliğinin attırılması için hayati öneme sahip çalışmalardan biri olarak kabul...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin