26.06.2022

HABER ÖZETI

  • Kurban Bayramı tüm İslam alemi tarafından 9 Temmuz Cumartesi günü kutlanacak.

  • Belediye ekiplerince yürütülen çalışmalarla Kullar Tepecik Mahallesi'nde yaklaşık 10 bin metrekare alan üzerine çadırlar kurulmaya başlandı.

  • Başiskele Belediyesi, kentte kurbanlık satış yerlerinin düzensiz ve yerleşim alanlarının içerisinde olmaması, ulaşımın ve nakliyenin daha rahat ve güvenli olabilmesi adına kurbanlık hayvan satış yeri hazırlıyor.

  • Kurban Bayramı'na kısa bir süre kala ibadetlerini gerçekleştirmek isteyen vatandaşlar yavaş yavaş kurbanlık arayışlarına başladı.

24/05/22 13:15

Büyükbaş ve küçükbaş kurbanlık fiyatları belli oldu

Samsun Kırmızı Et Üreticileri Birliği Başkanı Erdal Doğan, Samsun'da küçükbaş kurbanlığın fiyatının 2,5-4 bin TL, büyükbaş kurbanlık fiyatının ise 20-25 bin TL arasında olduğunu söyledi. Kurban Bayramı tüm İslam alemi tarafından 9 Temmuz Cumartesi günü kutlanacak. Kurban...

Istanbulhaber ·

Başiskele’de kurbanlık hayvan satışı için hazırlıklar başladı

Başiskele Belediyesi, Kurban Bayramı öncesinde Kullar Tepecik Mahallesi'nde bulunan alanı kurbanlık hayvan satış yeri olarak hazırlıyor. Başiskele Belediyesi, kentte kurbanlık satış yerlerinin düzensiz ve yerleşim alanlarının içerisinde olmaması, ulaşımın ve nakliyenin...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin