17.08.2022

HABER ÖZETI

  • Zorlukların üstesinden geldik Erdoğan'ın konuşmasının ardından Sarıgöl Belediye Başkanı Necati Selçuk söz aldı.

  • Onca sıkıntıya rağmen hizmetlerimizi aksatmadık Son olarak Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün kürsüye davet edildi.

  • Dindarlı, Güneydamları, Şeyhdavutlar, Baharlar, Yukarıkoçaklar, Afşar, Günyaka, Kahramanlar, Karacaali, Kızılçukur, Tırazlar, Doğuşlar ve Ziyanlar mahallelerimizin alt ve üst yapılarını yeniledik.

  • Brifingde, tesisin birebir maketi üzerinden betonarme imalatlarının tamamlandığını ve mekanik ve elektrik tesisatı döşeme çalışmalarının başladığı bilgisi verildi.

03/07/22 15:02

Büyükşehir ve MASKİ’den Sarıgöl’e 239 milyon TL’lik yatırım

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Sarıgöl'de mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. İlçede Manisa Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ Genel Müdürlüğünün yaptığı, devam ettiği ve planladığı çalışmaları anlatan Başkan Ergün, Büyükşehir ve MASKİ'nin geride kalan sürede...

Istanbulhaber ·

Başkan Ergün, 55 milyon TL’lik tesisi inceledi

Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Sarıgöl ilçesinde 55 milyon TL yatırım bedeli ile kazandırılacak olan ve betonarme imalatları tamamlanan atıksu arıtma tesisini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, Sarıgöl...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin