28.05.2022

  • Bütün birimleriyle oluşabilecek olumsuzluklara karşı hazır halde olan Büyükşehir Belediyesi, zorlu hava şartlarında dahi hizmetlerini aralıksız sürdürebilecek.

  • Zorlu kış şartlarında maddi durumunun yetersizliği nedeniyle konaklayacak yeri bulunmayan vatandaşlar ise 444 40 10 numaralı hattı arayarak Sağlık ve Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına bağlanıp yardım talebinde bulunabilirler.

  • Dört mevsim sokak hayvanlarının mama ihtiyaçlarını karşılayıp bakımlarını yapan Çevre Koruma ve Kontrol Daire Başkanlığı ekipleri de can dostlarımızın zorlu kış şartlarında da bakımlarını gerçekleştirmeye devam edecek.

  • Büyükşehir, yaklaşık 400 araç ve binin üzerinde personelle, vatandaşların olumsuz şartlardan en az şekilde etkilenmesi için 7/24 görevde başında bekleyecek.

20/01/22 15:23

Büyükşehir, tam tekmil karla mücadeleye hazır

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, meteorolojiden gelen yoğun kar yağışı uyarısının ardından binin üzerinde personel ve yaklaşık 400 araçla teyakkuzda bekliyor. Bütün birimleriyle oluşabilecek olumsuzluklara karşı hazır halde olan Büyükşehir Belediyesi, zorlu hava şartlarında...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin