10.08.2022

HABER ÖZETI

  • Vatandaşların yaptığı kabir ziyaretlerini huşu içerisinde yapabilmelerine olanak sağlayan Batman Belediyesi, çalışmalarını defne açık ve defne kapalı 11 mezarlıkta sürdürüyor.

  • Bu çerçevede, mezarlıklarda temizlik ve bakım işlemlerine başlayan Büyükşehir ekipleri, kent genelindeki kabristanlıkları bayrama hazırlıyor.

  • Bu çerçevede oluşturduğumuz temizlik ekibi 16 ilçemizde bulunan toplam 909 mezarlıkta ot biçme ve onarım çalışması yapıyor.

28/06/22 15:40

Büyükşehir mezarlıkları bayrama hazırlıyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi, şehir genelindeki mezarlıkları Kurban Bayramı'na hazırlıyor. Büyükşehir ekiplerince yapılan temizlik, onarım çalışmaları sonrasında vatandaşlar, 16 ilçedeki 909 mezarlıkta yakınlarının kabrini temiz ve güvenli bir alanda ziyaret edebilecek. Sakarya...

Istanbulhaber ·

Mezarlıklarda, bayram öncesi genel temizlik

Batman Belediyesi, Kurban Bayramı öncesi kent genelindeki 11 mezarlıkta temizlik çalışması gerçekleştirdi. Vatandaşların yaptığı kabir ziyaretlerini huşu içerisinde yapabilmelerine olanak sağlayan Batman Belediyesi, çalışmalarını defne açık ve defne kapalı 11 mezarlıkta...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin