12.05.2021

  • Halk Kart yardım miktarı Ramazan Ayı'nda arttırıldı Gıda paketinin yanı sıra, hali hazırda Muğla Büyükşehir Belediyesi'nden sosyal yardım alan ihtiyaç sahibi vatandaşlara ödenen yardım miktarı da arttırıldı.

  • Bu şekilde Muğla'da üretilen ürünler yine Muğlalı vatandaşlara ücretsiz olarak ulaştırılırken bir yandan da dar boğazda olan üreticilere maddi destek sağlanıyor.

  • Bir elin verdiğini diğer el görmeyecek anlayışı ile yapılan bu sosyal yardımlardan İl genelinde yararlanan vatandaşlar Ramzan Ayına özel arttırılmış yardım alacaklar.

  • Özellikle pandeminin olumsuz etkilerini bir nebze hafifletmek ve ihtiyaç sahibi vatandaşların rahat bir Ramazan Ayı geçirmelerini sağlamak amacıyla başlatılan kampanyaya tüm vatandaşlar katılabiliyor.

14/04/21 12:26

Büyükşehir’den Ramazan’da vatandaşlara gıda paketi

Muğla Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Ayı nedeniyle vatandaşların yanında olmaya devam ediyor. Özellikle pandeminin de etkileriyle ekonomik açıdan zor zamanların yaşandığı şu günlerde Muğla Büyükşehir Belediyesi ihtiyaç sahibi vatandaşlara destek sağlıyor. Üreticiye de destek...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin