13.08.2022

  • Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin ve Ayvalık Belediyesinin katkılarıyla, hazırlanan Deniz Seviyesinde Tiyatro Festivalinin ikinci ayağı Ayvalık'ta son buldu.

  • Festival dahilinde Nilperi Şahinkaya'nın tek kişilik performansıyla sahnelediği yeni oyunu Doğal Afet', Ayvalık Amfi Tiyatro'da sanatseverlerin beğenisine sunulurken, ünlü şarkıcı Kalben Ayvalık Amfi Tiyatro Konser Alanı'nda şarkılarıyla sevenlerini mest etti.

  • Ayvalık Belediyesi'nin desteğiyle 23-26 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen ve Ayvalık halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan festival, tiyatro oyunları, söyleşileri ve etkinlikleri ile şirin tatil beldesinin yaşamına renk kattı.

  • Festivalin müzik ayağında ise Mirkelam, Kalben, Dolu Kadehi Ters Tut müzik grubu sahnedeki keyifli performansları ile Ayvalık denizinin dalga seslerine müzik ritimlerini, notalarını eklediler.

28/06/22 17:07

Ayvalık Deniz Seviyesinde Tiyatro keyfini yaşadı

Balıkesir Büyükşehir Belediyesinin ve Ayvalık Belediyesinin katkılarıyla, hazırlanan Deniz Seviyesinde Tiyatro Festivalinin ikinci ayağı Ayvalık'ta son buldu. 23-26 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleştirilen ve Ayvalık halkının yoğun ilgisiyle karşılaşan festival, tiyatro...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin