17.08.2022

  • Bursa'da bir inşaat firmasının yaptığı daireleri internetten satışa çıkaran aracı firmadan daire satın alan onlarca kişi, satın aldıkları dairelerin kendilerinden başka kişilere satıldığını öğrenince hayatlarının şokunu yaşadı.

  • İlk önce avukatlar vasıtasıyla ilgili firmaya ihtar çeken mağdurlar, ihtarlara cevap verilmeyip daireler 3. kişilere satılmaya başlanınca Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunup nitelikli dolandırıcılık ihbarında bulundu.

  • E.K. inşaat şirketi mağdurlarından Mahmut Özhan, E.K. inşaat firmasından G.T. aracılığıyla 2 adet dubleks daire aldım.

  • Daire tapularının sözleşme sahipleri yerine başka kişilere satışlarının başlaması üzerine mağdurların bir kısmı da satılamaz ve tedbir kararı koydurabilmek için tüketici mahkemelerine başvurdu.

24/06/22 10:16

Aynı daireyi 2 kişiye satmışlar

Bursa'da bir inşaat firmasının yaptığı daireleri internetten satışa çıkaran aracı firmadan daire satın alan onlarca kişi, satın aldıkları dairelerin kendilerinden başka kişilere satıldığını öğrenince hayatlarının şokunu yaşadı. E.K. inşaat şirketinin mağdurları olarak sosyal...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin