26.05.2022

  • AYEDAŞ, kış boyu yaşanacak meteoroloji olaylarına karşı İstanbul Anadolu Yakası'na kesintisiz enerji arzı için elektrik dağıtım şebekesinde ihtiyaç duyulabilecek malzeme, aktif araç ve personel kaynağını artırarak hazır hale getirdi.

  • Hazırlıklar çerçevesinde şirket, gerektiğinde operasyon çalışanlarına destek olacak ekiplerle birlikte yaklaşık bin personelini kriz durumunda önceden tespit edilen noktalara hızlıca intikali için teyakkuz durumuna getirdi.

  • AYEDAŞ 186 Mobil Uygulaması, ALO 186 Çağrı Merkezi ve 0216 186 0000 WhatsApp destek hattı ile tüm müşterilerinin soru ve sorunlarını dinleyerek çözüm bulmaya devam ediyor.

  • İhtimal afet durumuna hazırlanan ve stoklarını tamamlayan AYEDAŞ ekiplerince, stoktaki araç, malzeme ve ekipmanın çalışır vaziyette olduğu kontrol edildi.

13/01/22 10:35

AYEDAŞ kış şartlarına karşı sahada

AYEDAŞ, kış boyu yaşanacak meteoroloji olaylarına karşı İstanbul Anadolu Yakası'na kesintisiz enerji arzı için elektrik dağıtım şebekesinde ihtiyaç duyulabilecek malzeme, aktif araç ve personel kaynağını artırarak hazır hale getirdi. Elektrik şirketi AYEDAŞ, İstanbul Anadolu...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin