06.12.2021

  • Aydemir Gündeme İlişkin Notları Paylaştı 2022 Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu üzerine tespitlerde bulunan Milletvekili Aydemir, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Afrika'daki ziyaretlerine ilişkin vurguları paylaştı.

  • 20 Ekim tarihi üzerinden 1942 yılında CHP iktidarı döneminde ekmek karnelerinin dağıtıldığını hatırlatan Milletvekili Aydemir, CHP iktidarlarının yokluk ve kuyruklar dönemi olduğuna kayıt düştü.

  • Ve bu bütçede yine her defasında AK Parti hükümetlerinin her seferinde yaptığı gibi, en yüksek pay Milli Eğitime ayrıldı.

  • Şehitlere Rahmet, Hainlere Lanet 20 Ekim 1992 yılında PKKlı hainlerin Bingöl Solhan'da işlediği katliamın acısının dinmediğini belirten Milletvekili Aydemir, Bugün 20 Ekim, yüreğimizde bir başka yara var.

21/10/21 10:45

Aydemir 2022 bütçesini değerlendirdi

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, "Millet İttifakı diye önümüze getirilen şey, suni bir yapı, içselleştirilmemiş, birbirlerinin politikalarını kabul etmeyen bir yapı." dedi. Milletvekili Aydemir TBMM'de düzenlediği basın toplantısında gündemi değerlendirdi. Aydemir...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin