28.05.2022

HABER ÖZETI

  • Edinilen bilgiye göre, Aydın'da yaşayan işitme engelli Engin E., Delikanlı lakaplı Fırat K'nın Hediyelik eşya işinde çalışır mısın?teklifi üzerine İzmit'e geldi.

  • Olayla ilgili geniş çaplı çalışma başlatan Kocaeli polisi Fırat K.'yı ve olayla ilgisi olduğu belirlenen Emrah M. ve Murat A., Salih Ö.ve Ersin K.'yi yakalayarak gözaltına aldı.

  • Engin E. şikayetçi olurken, Fırat K. ise olaydan sonra kayıplara karışmıştı.

  • Hediyelik ürünlerin satışını gerçekleştiren Engin E., Fırat K. ve yanında bulunan arkadaşları ile bir dağ evine gitti.

14/12/21 16:47

Aydınlı işitme engelli genci darp eden sanıklar, Kocaeli’de hakim karşısına çıktı

Çalışmak için Aydın'dan Kocaeli'ye giden işitme engelli Engin E.'yi öldüresiye döven ve şiddet görüntülerini sosyal medyada paylaşan Fırat K. ve diğer 4 kişi hakkında hazırlanan iddianamenin ardından sanıklar mahkemeye çıkarıldı. Olay, 25 Mart tarihinde çekilen şiddet görüntülerinin...

Istanbulhaber ·

İşitme engelli genci öldüresiye döven zanlı: "Tek başıma sadece duvara bakıyorum"

Kocaeli'de işitme engelli genci öldüresiye döven, şiddet görüntüsünü de sosyal medyada paylaşarak büyük tepki toplayan "Fırat Delikanlı" lakaplı şüphelinin ve beraberindeki 4 sanığın yargılanmasına devam edildi. Kendisi de işitme engelli olan Fırat K., işaret dili tercümanı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin