23.10.2021

HABER ÖZETI

  • Haftalık vakalar ile ilgili açıklama yapan Sağlık Bakanı Fahrettin Koca; 11-17 Eylül arasında, 100.000 kişi içinde Bir Haftalık Toplam yeni Covid-19 vaka sayısı neydi?

  • İllere göre haftalık vaka sayısı tablosuna bakıldığında ise Aydın, bu hafta en az vaka görülen il olarak ikinci sırada yer aldı.

  • Tedbirlerin elden bırakılmamasını isteyen yetkililer, hareketliliğin daha yoğun olduğu bu dönemde herkesin daha duyarlı olmasını ve kurallara harfiyen uyulmasını istedi.

  • Yaşadığınız, gidip geldiğiniz ildeki durumu haftalık İnsidans haritamızdan öğrenebilirsiniz dedi.

25/09/21 00:05

Aydın, vaka sayısının en az arttığı 2. İl oldu

Pandemide en güvenli kentlerden arasında yer alan Aydın vaka sayısının en az arttığı iller arasında yerini korurken, bu hafta illere göre haftalık vaka sayısı tablosunda ise en az artış yaşanan ikinci il oldu. İl genelinde tüm sağlık çalışanlarının fedakarca mücadele ettiğini...

Istanbulhaber ·

Aydın’da vaka sayısı arttı

Pandemide en güvenli kentlerden arasında yer alan Aydın'da bu hafta vaka sayılarında yüzde 17 oranında bir artış yaşanırken, illere göre haftalık vaka sayısı tablosunda ise bu hafta da en az artış yaşanan ikinci il oldu. Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de görüldüğü...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin