18.05.2022

  • Küçükçekmece'de avukat Osman Karakuş'un tahliye davası açtığı Murat Yaraşır tarafından beyzbol sopası ile darp edilmesine ilişkin yürütülen soruşturma tamamlandı.

  • İddianamede müşteki ile sanık arasında geçmişten gelen bir husumet bulunduğu da aktarılarak, avukat Karakuş'un sanığın ikamet ettiği dairenin sahibi Hasan Yerlikaya'nın vekilliğini yaptığı açıklandı.

  • Olay tarihinde müştekinin ve sanığın yaşadığı apartmanda toplantı olduğu belirtilen iddianamede, toplantı öncesinde apartman Whatsapp grubunda taraflar arasında tartışma yaşandığı belirtildi.

  • Müşteki Osman'ın Whatsapp grubuna ev sahibinden aldığı vekaletname ve evden tahliye için açılan davanın dilekçe örneğini gönderdiği iddianamede ifade edildi.

29/01/22 08:17

Avukata beyzbol sopalı saldırıda bulunan sanık için istenen ceza belli oldu

Küçükçekmece'de avukat Osman Karakuş'un tahliye davası açtığı Murat Yaraşır tarafından beyzbol sopası ile darp edilmesine ilişkin yürütülen soruşturma tamamlandı. Hazırlanan iddianame kapsamında sanık Yaraşır'ın 16 yıldan 27 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edildi. Küçükçekmece'de...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin