18.05.2022

  • Avanos-Kapadokya Organize Sanayi Bölgesi'nin kurulmasına dair protokol Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel başkanlığında, protokol üyelerinin katılımlarıyla Valilik toplantı salonunda imzalandı.

  • Malumlarınız olduğu üzere kısa bir süre önce Nevşehir Kozaklı Tarıma Dayalı İhtisas Sera (Jeotermal Kaynaklı) OSB kuruluşunda yer seçimi aşamasına geçildiğinin müjdesini İlimiz ile paylaşmıştık.

  • Odamız görev ve sorumluluk alanı içerisinde yer alan ve turizmi ile adından bahsettiren Avanos'umuzun sanayisinin de geliştirilmesi ile kurulacak bölgede istihdama ve imalata önemli katkı sağlanacak.

  • Avanos İlçemizde kuruluş çalışmalarına başladığımız OSB ile ilgili olarak da hızlı bir şekilde Valimiz başkanlığında uyum içerisinde çalışarak neticeye varacağımıza inanıyorum.

28/01/22 14:31

Avanos’a OSB müjdesi

Nevşehir'in Avanos ilçesine "Avanos-Kapadokya Organize Sanayi Bögesi" kurulacağı müjdesini Nevşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı M.Arif Parmaksız verdi. Avanos-Kapadokya Organize Sanayi Bölgesi'nin kurulmasına dair protokol Nevşehir Valisi İnci Sezer Becel...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin