24.10.2021

  • Ankara'da Bir Ankaralı Gibi Olmak projesinin hazırlık toplantısı ATO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Yılmaz'ın başkanlığında ATO Duatepe Hizmet Binası'nda gerçekleştirildi.

  • Başkent'i içindeki hikayelerle dünyaya tanıtacağız diyen Yılmaz, tanıtım için son yıllarda önemli bir iletişim aracı haline gelen sosyal medya platformlarının kullanılabileceğini ifade etti.

  • ATO Yönetim Kurulu Üyesi Süleyman Ekinci de, Kentin tarihi ve kültürel detaylarını anlatırken bir Ankara markası oluşturduğumuzun da farkında olmalıyız.

  • Tanıtımın yapılacağı ülkelerin belirlenmesinin ardından büyükelçiliklerle iletişime geçilmesi kararı verilen toplantıda, seçilen ülke sosyal medya kullanıcılarının Ankara'ya davet edilmesi de ele alındı.

17/09/21 11:16

ATO’dan başkentin dünyaya tanıtımı için sosyal medya hamlesi

Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) farklı ülkelerin sosyal medya platformlarına yönelik çalışmalarıyla Ankara'nın dünyadaki tanıtımına katkı sağlayacağı "Ankara'da Bir Ankaralı Gibi Olmak" projesi için hazırlık toplantısı gerçekleştirildi. "Ankara'da Bir Ankaralı Gibi Olmak"...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin