29.05.2022

HABER ÖZETI

  • ATO Başkanı Gürsel Baran, üyelerinin ve çalışanlarının gelişimine yönelik olarak ATO İdea tarafından organize edilen Optisyenler ve Gözlükçüler Eğitim Zirvesi'ne katıldı.

  • ATO yönetimine geldiklerinden bu yana eğitimi gündemlerinin ilk sırasında tuttuklarını kaydeden Baran, Eğitim konusu bütün sektörler için önemli bir yere sahip.

  • İkinci gün ise Kırılma Kusurları ve Az Görme Cihazları başlığıyla eğitimler gerçekleşecek.

  • İcra ettiğimiz meslekte başarılı olmak için fark yaratmamız gerekli, bu da eğitim ile mümkün ifadelerine yer verdi.

23/01/22 14:52

ATO’da Optisyenler ve Gözlükçüler Eğitim Zirvesi gerçekleştirildi

Ankara Ticaret Odası (ATO) İdea tarafından Optisyenler ve Gözlükçüler Eğitim Zirvesi düzenlendi. ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, ATO üyelerinin ve çalışanlarının gelişimine yönelik olarak ATO İdea tarafından organize edilen "Optisyenler ve Gözlükçüler Eğitim Zirvesi"ne...

Istanbulhaber ·

ATO Başkanı Baran: "Yeni bilgilerle mesleğini geliştiren değer katan her vatandaş kent ve ülke ekonomisine de değer katıyor"

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, sürekli gelişim ve değişimin yaşandığı dünyada meslek mensuplarının eğitimlerle kendilerini güncelleyebileceğini belirterek, "Yeni bilgilerle mesleğini geliştiren ve değer katan her vatandaş, kent ve ülke ekonomisine...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin