07.12.2021

  • Covid-19 pandemisinin başlangıç dönemine kadar aşıyla ilgili herhangi bir çalışma ve alt yapısı bulunmayan Atatürk Üniversitesinde, pandeminin başlamasıyla beraber Rektör Prof.

  • Dr. Ömer Çomaklı'nın direktifleri doğrultusunda kurulan Aşı Üretme ve Antijen Hazırlama Koordinatörlüğündeki çalışmalar ileri bir seviyeye geldi.

  • Rektör Çomaklı: Ekibimizin Çalışmaları Bizleri Gururlandırıyor Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın şahsında Sağlık Bakanlığı ve TUSEB'e verdikleri destekten dolayı teşekkür eden Rektör Prof.

  • Hasan Özdemir bilgi verirken hayvanlardan elde edilen antikorun etki süresi, nötralizasyon testleri ve antijen olarak kullanılan proteinin yan etkilerinin olup olmadığı hususlarında ise Prof.

21/10/21 11:08

Atatürk Üniversitesinin Covid-19 Aşı çalışmalarıyla ilgili bilgilendirme toplantısı düzenlendi

Covid-19 pandemisinin başlangıç dönemine kadar aşıyla ilgili herhangi bir çalışma ve alt yapısı bulunmayan Atatürk Üniversitesinde, pandeminin başlamasıyla beraber Rektör Prof. Dr. Ömer Çomaklı'nın direktifleri doğrultusunda kurulan Aşı Üretme ve Antijen Hazırlama Koordinatörlüğündeki...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin