22.09.2021

HABER ÖZETI

  • Kahramanmaraş'ta Kurban Bayramı'ndan sonra kirlenen çevrenin temizlenmesine ve ilaçlanmasına başlandı.

  • Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,Sıfır Atık Projesi kapsamında 26 ayda sağlanan dönüşümle önemli bir tasarruf elde ettik.

  • Çevre Koruma ve Kontrol Dairesi Başkanlığı koordinesinde gerçekleştirilen çalışmalarda onlarca personel ve iş makinası ortak kullanım alanlarını sterilize ederek atıkların bertarafını gerçekleştiriyor.

  • Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ekipleri, hayvansal atıkların kaldırılması ve halk sağlığının korunması adına seferber oldu.

23/07/21 14:30

Atıklar sıfırlandı, ağaçlar kurtarıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayesinde, dönüşebilen atıkların kontrol altına alınması için başlatılan "Sıfır Atık Projesi" kapsamında Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin birimlerinde uyguladığı çalışma ile 26 ayda 23 bin ton kağıdın geri dönüşümüyle...

Istanbulhaber ·

Kahramanmaraş’ta hayvansal atıkların kaldırılması ve ilaçlama devam ediyor

Kahramanmaraş'ta Kurban Bayramı'ndan sonra kirlenen çevrenin temizlenmesine ve ilaçlanmasına başlandı. Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi ekipleri, hayvansal atıkların kaldırılması ve halk sağlığının korunması adına seferber oldu. Kentin onlarca noktasında ilaçlama ve...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin