06.05.2021

HABER ÖZETI

  • Pandemi nedeniyle uzun süre kapalı kalan ve kontrollü normalleşme ile birlikte yeniden dükkanlarını açan kafe sahipleri yeniden kapanmamak için vatandaşlara önlemlere uyun çağrısı yaptılar.

  • Ancak normalleşme sürecinin başladığı 24 günde Düzce'de vaka sayıları yüzde 43'ler seviyesinden yüzde 95'lere çıkınca kafa sahiplerini de korku kapladı.

  • Çünkü 3-4 ay yeterince sıkıntı çektik.

  • Bu süreç çalışanlarımızı ve ailelerini olumsuz etkiliyor Nur Sena Yılmaz isimli kafe işletmecisi ise vakaların artışının kendilerini tedirgin ettiğini belirterek, Daha yeni yeni toparlanamaya başladık.

25/03/21 09:49

Artan vaka sayıları kafe sahiplerini tedirgin ediyor

Kontrollü normalleşme sürecine yüksek riskli iller arasında turuncu renkte başlayan Düzce'de artan vaka sayıları kafe sahiplerini tedirgin ediyor. Pandemi nedeniyle uzun süre kapalı kalan ve kontrollü normalleşme ile birlikte yeniden dükkanlarını açan kafe sahipleri yeniden...

Istanbulhaber ·

Artan vaka sayıları kafe sahiplerini tedirgin ediyor

1 Mart'ta başlayan kontrollü normalleşme süreci ile birlikte yaklaşık 9 ay kapalı kalan kafe, kafeterya ve restoranları yeniden kepenkleri alınan önlemlerle birlikte açmışlardı. Ancak normalleşme sürecinin başladığı 24 günde Düzce’de vaka sayıları yüzde 43’ler seviyesinden...

Türkiye Gazetesi ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin