15.05.2021

  • Bölge sakinlerinden kırsal Altınpınar Mahallesi eski muhtarı Salman Karasu, yolların onarılmasını beklediklerini ifade ederek, İlçede bazı kırsal mahallelerin yollarında oluşan bozulmalar can güvenliğini tehlikeye sokuyor.

  • Özellikle Gümüşpınar, Altınpınar, Karababa kırsal mahalleleri, Tepebaşı mezrası ve Başpınar kırsal mahallesi arasındaki yaklaşık 5 kilometrelik asfalt yol kullanılamaz duruma geldi.

  • Kış mevsimindeki yağışların ardından özellikle ilçeye bağlı kırsal mahalle ve mezraların asfalt yollarında meydana gelen patlak ve derin çukurlar, ulaşımı olumsuz yönde etkiliyor.

  • Bölge halkı olarak Gaziantep Büyükşehir Belediyesi ekiplerince biran önce kullanılamaz haldeki köstebek yuvasına dönen bozuk yolların yapılması için çalışma başlatmalarını istiyoruz.

11/04/21 12:59

Araban’da kırsal mahalle yolları onarılmayı bekliyor

Araban'da, kış boyunca etkili olan kar ve sağanak yağışların ardından bozulan ve pek çok noktada kullanılamaz hale gelen kırsal mahalle yolları onarılmayı bekliyor. Gaziantep'in Araban ilçesinde kış boyunca etkili olan kar ve sağanak yağışların ardından bozulan ve pek çok...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin