07.12.2021

HABER ÖZETI

  • Çip krizi, lojistik ve tedarik sorunu 2022 yılında da sıfır araç pazarını olumsuz etkileyecek.

  • Satarken çok zorlanıyoruz Araç alım-satımı yapan Ümit Kayıtbey, ikinci el araç satmak için müşteri bulamadığını söyleyerek, İkinci elde ufak bir hareketlilik var.

  • Bunu fırsata dönüştürmek isteyen bayi, kurumsal ikinci el araç firmaları ve büyük galeriler ikinci el araç toplamaya başladı.

  • Araç bolluğu var fakat istediğimiz satışlara ulaşamıyoruz Pandemi öncesi günde en az 1 araç sattığını belirten Kayıtbey, Araçlarımızı galerimizde doldurduk, araç bolluğu var fakat istediğimiz satışlara ulaşamıyoruz.

20/10/21 16:17

Araba fiyatları artacak mı düşecek mi, ikinci el veya sıfır araba fiyatları ne olacak?

Çip krizi, lojistik ve tedarik sorunu 2022 yılında da sıfır araç pazarını olumsuz etkileyecek. Bunu fırsata dönüştürmek isteyen bayi, kurumsal ikinci el araç firmaları ve büyük galeriler ikinci el araç toplamaya başladı. Elbette bu fiyatları da arttıracak.

Son haberler ·

Satılamayan ikinci el araçlar oto galerilerde kapasiteyi doldurdu

İkinci el otomobil piyasasında yaşanan fiyat artışı etkisiyle araçlar elde kaldı. Oto galeriler araçları koyacak yer bulamıyor. Kapasitelerini dolduran galeriler ayda 5 araç satamıyor. Pandemi dönemiyle beraber başlayan ikinci el otomobil fiyatlarındaki artışın devam etmesiyle...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin