02.08.2021

  • Et Borsası ve Et Hali hakkında bilgiler aktaran GTB Başkanı Akıncı, 2017 yılında inşaatına başlanan tesisin 2020 yılı sonuna doğru Gaziantep ve bölge ekonomisine kazandırıldığını ifade etti.

  • Ziyarette, iki borsa arasındaki iş birliği olanaklarının geliştirilmesi, sürdürülen projeler, çalışmalar ve YÖREX fuarı hakkında istişarelerde bulunuldu.

  • ATB Yönetim Kurulu Başkanı Al Çandır ise yaptığı değerlendirmede, üretim ve ticaret kenti Gaziantep'te yapmış oldukları ziyaret ve programlardan duydukları memnuniyeti dile getirdi.

  • Alıcı ve satıcıların biraya gelmesini ve kümelenmesini sağlayan tesiste, toptancı kasaplar tarafından alınan etler soğuk zincir kırılmadan monoray hattı ile kasap dükkanlarındaki soğuk hava depolarına kadar taşınmakta.

18/06/21 17:58

Antalya Ticaret Borsası Başkanı Çandır’dan GTB’ye ziyaret

Antalya Ticaret Borsası (ATB) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Çandır, Gaziantep Ticaret Borsasını (GTB) ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Akıncı ve Meclis Üyesi Murat Çetin'le bir araya geldi. Ziyarette, iki borsa arasındaki iş birliği olanaklarının geliştirilmesi,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin