26.06.2022

  • Fevziçakmak Mahallesi Ertorun Sokak'ta yaşanan olayda 35 yaşındaki annesi Serap Bor'u öldüren ve 3 komşusunu yaralayan 15 yaşındaki İ.A., ekiplerce cinayetin işlendiği evin yakınlarında babasıyla birlikte yakalanmıştı.

  • Emniyetteki işlemlerinin ardından dün adliyeye sevk edilen İ.A. ile azmettiricisi olduğu iddia edilen babası Erkan A. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

  • Annem Benim ilişkim sizi ilgilendirmez dediği için sinirlendim Yaşananları anlatan 15 yaşındaki İ.A., annesinin başka bir adamla ilişkisi olduğunu öğrendiği için eve konuşmaya geldiğini söyledi.

  • Yanımda daha önceden aldığım 4 tane fişek vardı Annesinin cevabıyla sinirlenen ve cinayeti evde bulunan dayısının pompalı tüfeğiyle işlediğini söyleyen İ.A., pişman olduğunu söyledi.

21/05/22 12:02

Annesini öldüren 15 yaşındaki çocuğun ilk ifadesi

Eskişehir'de annesini öldüren ve çıkarıldığı mahkemece tutuklanan 15 yaşındaki İ.A.'nın ilk ifadesinde "Annem "Benim ilişkim sizi ilgilendirmez" dediği için sinirlendim" dedi. Fevziçakmak Mahallesi Ertorun Sokak'ta yaşanan olayda 35 yaşındaki annesi Serap Bor'u öldüren...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin