24.07.2021

HABER ÖZETI

  • Tanıtıma Vali Şahin'in yanı sıra Ankara Üniversitesi Rektörü Necdet Ünüvar, Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran katıldı.

  • Coğrafi ürünlerin bilinirlik düzeyini yükseltmek, ulusal ve uluslararası pazarda erişimini artırmak amacıyla gerçekleştirilen organizasyonda, Coğrafi İşaretli Ürünler kitabı tanıtıldı.

  • Vali Şahin konuşmasında, coğrafi işaretlerin son dönemin gelişen ve öne çıkan bir olgusu olduğunu vurgulayarak, 2 anlamda kıymetli, bir sanayileşme ile insan hayatı çok hızlandı.

  • ATO olarak önem verdikleri iki konu olduğuna vurgu yapan ATO Başkanı Baran, Bu ülkenin her tarafında bir kıymet var , coğrafi işaretli ürünler var bunlardan bir tanesi bu.

17/06/21 22:11

Ankara Valisi Şahin, ‘Coğrafi İşaretli Ürünler Kitabı’nın tanıtımına katıldı

Ankara Valisi Vasip Şahin, coğrafi işaretli ürünlerin bilinirlik düzeyini yükseltmek amacıyla hazırlanan "Coğrafi İşaretli Ürünler" kitabının tanıtımına katıldı. Ankara Gençlik Parkı'nda bulunan Ankara Kent Konseyi Yerleşkesi'nde düzenlenen "Coğrafi İşaretli Ürünler Kitabı'nın...

Istanbulhaber ·

ATO Başkanı Baran ‘Coğrafi İşaretli Ürünler Kitabı’nın tanıtımına ev sahipliği yaptı

Ankara Ticaret Odası (ATO) Yönetin Kurulu Başkanı Gürsel Baran, coğrafi işaretli ürünlerin bilinirlik düzeyini yükseltmek amacıyla hazırlanan "Coğrafi İşaretli Ürünler" kitabının tanıtımına ev sahipliği yaptı. Ankara Gençlik Parkı'nda bulunan Ankara Kent Konseyi Yerleşkesi'nde...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin