27.05.2022

  • Anadolu Üniversitesi Erasmus+ 2021 çağrı döneminde iki önemli projesi ile hibe desteği almaya hak kazanırken, turizm ve tarım alanında istihdam yaratmayı hedefleyen iki projede de proje ortağı olarak yer alıyor.

  • Nilgün Çağlarırmak Uslu'nun yaptığı Solution Proposal for Education-Job Mismatch within European Region by Using Artificial Intelligence Algorithms; EMLT + AI isimli proje de yer alıyor.

  • İbrahim Halil Diken'in yaptığı Project Naturalistic Instruction: Exploding And Transferring Evidence-Based Strategies For Early Childhood Inclusion Professionals oldu.

  • Yürütücülüğünü Anadolu Üniversitesinin yaptığı projenin ortakları arasında Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı, Eskişehir Sanayi Odası, Unıser Soc.

18/01/22 14:46

Anadolu Üniversitesinden Erasmus+ Projelerinde önemli başarı

Anadolu Üniversitesi Erasmus+ 2021 çağrı döneminde iki önemli projesi ile hibe desteği almaya hak kazanırken, turizm ve tarım alanında istihdam yaratmayı hedefleyen iki projede de proje ortağı olarak yer alıyor. Anadolu Üniversitesi uluslararası hale gelme stratejisi kapsamındaki...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin