27.01.2022

HABER ÖZETI

  • 2021 Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası'nın final maçında İspanya'yı 6-0 yenerek üst üste ikinci kez şampiyon olan Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı, Sivas'a geldi.

  • Kent merkezinde bulunan Tarihi Valilik Binası önünde çok sayıda futbolsever, halaylarla ve meşalelerle Avrupa şampiyonu Ampute Milli Takımı'nı karşıladı.

  • Modaretör Ali Yavuz'un açılış konuşmasını yaptığı program, Ampute Futbol Milli Takım Teknik Direktörü Osman Çakmak'ın konuşmalarıyla devam etti.

  • Sivas Valiliği ve Sivasspor'u ziyaret eden milli takım ardından gençlerle söyleşiye katıldı.

28/11/21 15:01

Ampute Futbol Milli Takımı Sivas’ta gençlerle buluştu

Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı Sivas'ta gençlerle bir araya geldi. Ampute Futbol Milli Takımı bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere Sivas'a geldi. Sivas Valiliği ve Sivasspor'u ziyaret eden milli takım ardından gençlerle söyleşiye katıldı. Kent merkezi Şemsi Sivas-i...

Istanbulhaber ·

Ampute Milli Takımı’na Sivas’ta coşkulu karşılama

2021 Avrupa Ampute Futbol Şampiyonası'nın final maçında İspanya'yı 6-0 yenerek üst üste ikinci kez şampiyon olan Türkiye Ampute Futbol Milli Takımı, Sivas'a geldi. Şampiyon takım, Sivas'ta coşkuyla karşılandı. Kent merkezinde bulunan Tarihi Valilik Binası önünde çok sayıda...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin