03.12.2021

  • Altınordu Belediye Başkanı Aşkın Tören, Cumhuriyet Mahallesi'nde yapılacak olan tesiste proje çalışmalarının tamamlandığını, spor kompleksinin her yaş gurubundan insana hizmet vereceğini söyledi.

  • Her yaşa özel spor alanlarının yapılacağı projede eğlence ve dinlenme terasları, otoparklar, uzun atlama sahası, tırmanma duvarı, amfi tiyatro, kültür parkları ve etkinlik alanları da yer alacak.

  • Başkan Tören, Spor kültürünü yaşatma ve yaygınlaştırma hedefiyle gelecek nesillerimizin bu kültürle yoğrulması amacıyla kompleksimiz farklı spor dallarını içerisinde barındırabilecektir.

  • Tesiste kütüphane, kafeterya, sosyal etkinlik alanı ve yeşil alanlar bulunacak, gençlerin tesiste huzurlu bir ortamda ders çalışıp, sosyalleşme imkanı bulacağı kütüphane de yer alacak.

27/10/21 16:20

Altınordu’da ‘Cumhuriyet Spor Kompleksi’ hayata geçiyor

Ordu'nun Altınordu Belediyesi tarafından, çeşitli sportif faaliyetlerin yapılacağı "Cumhuriyet Spor Kompleksi" projesi hayata geçiriliyor. Altınordu'da, her yaştan vatandaşın sportif ve kültürel imkanlara kolayca ulaşabilmesini amaçlayan belediye, bu kapsamda ilçenin en...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin