29.07.2021

HABER ÖZETI

  • Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya eyaletinin Minden-Lübeck bölgesinde yer alan ve yaklaşık 25 bin nüfuslu Espelkamp kentinde silahlı saldırı düzenlenmiş, saldırıda 2 kişi hayatını kaybetmişti.

  • Polis, Espelkamp'a 10 kilometre uzaklıkta bulunan Diepenau'daki bir eve yaptığı baskında 52 yaşındaki şüpheli Ercan K.'yı gözaltına alındı.

  • Polis, kurbanlardan birinin bir binanın içinde, diğerinin ise binanın önünde vurulduğunu kaydetmişti.

  • Ercan K.'nın boşandığı eski eşini, uzun zamandır taciz ve tehdit ettiği, bu nedenle Muharrem K.'nın da son zamanlarda koruma amaçlı kız kardeşinin yanında kaldığı iddia edildi.

17/06/21 21:47

Almanya’daki silahlı saldırının arkasından eski eş çıktı

Almanya'nın Espelkamp kentindeki silahlı saldırının 52 yaşındaki Ercan K. tarafından düzenlendiği ve saldırıda Ercan K.'nın eski eşi Satı K. ile kardeşi Muharrem K.'yı öldürdüğü bildirildi. Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya eyaletinin Minden-Lübeck bölgesinde yer alan ve...

Istanbulhaber ·

Almanya’da silahlı saldırı: 2 ölü

Almanya'nın Espelkamp kentinde bir silahlı saldırganın ateş açması sonucu 2 kişi hayatını kaybetti. Almanya'nın Espelkamp kenti sokaklarında silah sesleri duyuldu. Polis tarafından yapılan açıklamada, Almanya'nın Kuzey Ren Vestfalya eyaletinin Minden-Lübeck bölgesinde yer...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin