13.06.2021

  • Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier, başkent Berlin'de bir aşı merkezine gerçekleştirdiği ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Korona virüse (Covid-19) karşı aşılama, sosyal bir sorun haline gelmemeli dedi.

  • Farklılıkların olduğu yerlerde vaka sayılarının önemli ölçüde yüksek olduğunu belirten Steinmeier, Bu bölgelerde, aile hekimlerinin tavsiyesi ve tedavisi altın değerinde.

  • Aşılama kampanyası kapsamında herkese ulaşabilmek için farklı seçenekler aranmasının önemini vurgulayan Steinmeier, Hem aile hekimleri hem de aşı merkezleri, aşılama konusunda önemli çalışmalar yapıyor.

  • Aşılamaların hızlanması için iş yerleri ve kültür kurumları da aşı kampanyasına destek için eğitilmeli ve kampanyaya dahil edilmeli ifadelerini kullandı.

11/05/21 14:51

Almanya Cumhurbaşkanı Steinmeier: "Aşılama sosyal bir sorun haline gelmemeli"

Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier, başkent Berlin'de bir aşı merkezine gerçekleştirdiği ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, "Korona virüse (Covid-19) karşı aşılama, sosyal bir sorun haline gelmemeli" dedi. Almanya Cumhurbaşkanı Frank-Walter Steinmeier, başkent...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin