06.05.2021

HABER ÖZETI

  • Almanya Başbakanı Angela Merkel, Başbakanlığın resmi sayfasında Ramazan ayı münasebetiyle ülkede yaşayan Müslümanlara yönelik Türkçe bir mesaj yayımladı.

  • Mesajında korona virüs salgını kapsamında uygulanan yaptırımların ibadetleri de etkilediğine değinen Merkel, Müslümanların biraz daha sabırlı olmalarını istedi.

  • “Sabırlı olmamız gerekiyor” Başbakan Merkel, “Özellikle de önümüzdeki bu haftalarda ne kadar zor olsa da tekrar sabırlı olmamız gerekiyor.

  • Merkel, “Size ve ailelerinize en iyi temennilerimi sunuyor ve elbette sağlık diliyorum.

12/04/21 23:58

Almanya Başbakanı Merkel'den Türkçe Ramazan mesajı

Almanya Başbakanı Angela Merkel, Başbakanlığın resmi sayfasında Ramazan ayı münasebetiyle ülkede yaşayan Müslümanlara yönelik Türkçe bir mesaj yayımladı. Merkel mesajında, "Sevgili Müslümanlar, sizleri Ramazan ayı oruç dönemi başlangıcı münasebetiyle içtenlikle selamlıyorum....

Türkiye Gazetesi ·

Almanya Başbakanı Merkel’den Türkçe Ramazan mesajı

Almanya Başbakanı Angela Merkel, Ramazan ayı münasebetiyle ülkede yaşayan Müslümanlara yönelik bir mesaj yayımladı. Mesajında korona virüs salgını kapsamında uygulanan yaptırımların ibadetleri de etkilediğine değinen Merkel, Müslümanların biraz daha sabırlı olmalarını istedi. Almanya...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin