17.05.2021

  • Çocuğum Evimde Güvende kiti ile Allianz bebeklerini ev kazalarına karşı korumayı hedefleyen sigorta şirketi, ileri yaşlardaki sağlık sigortalılarına yönelik geliştirdiği İkinci Bahar programı kapsamında avantajlar sunduğunu açıkladı.

  • Allianz Seninleyi tüm faaliyetlerinin temeline yerleştiren Allianz Türkiye, sigortalılarının yaşam boyu sağlık ortağı olma vizyonu ile hizmetler geliştirmeye devam ediyor.

  • Özdemir, Bizi, sadece sağlık harcamalarını karşılayan bir kurum olmanın ötesine taşıyan bu yaklaşımla bugün itibarıyla 1,5 milyon sağlık sigortası müşterimize Allianz Seninle diyoruz.

  • Sigortalılar, Sağlık Cüzdanlarındaki puanlarını görmek için Allianz'ım mobil uygulamasını indirerek, sahip oldukları puanları, yeni sağlık poliçesi alımlarında ya da yenilemelerinde kullanabiliyor.

19/04/21 14:08

Allianz, ’’Çocuğum Evimde Güvende’’ ile bebekleri ev kazalarına karşı korumayı hedefliyor

'İkinci Bahar" programı ile ileri yaştaki sigortalılarına hayatlarını kolaylaştıracak hizmetler sunan Allianz, "Çocuğum Evimde Güvende" kitiyle bebekleri ev kazalarına karşı korumayı hedefliyor. "Allianz Seninle"yi tüm faaliyetlerinin temeline yerleştiren Allianz Türkiye,...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin