17.10.2021

  • 2019 yılında Aliağa Belediyesi ile İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Aliağa Şubesi tarafından hazırlanan proje kapsamında Aliağa heyeti, Ayvalık'a giderek altyapı ve diğer fiziki olanakları inceledi, görüş alışverişinde bulundu.

  • Sağ olsun Kaymakamımız Ömer Karaman ve Aliağa Belediye Başkanımız Serkan Acar büyük bir heyecanla projenin gerçekleşmesi için çaba gösteriyor.

  • Yine liman incelemesi için Ayvalık'ta bulunan heyet, Ayvalık Kaymakamlığına yeni atanan Hasan Yaman ve Sahil Güvenlik Kuzey Ege Grup Komutanı Kıdemli Binbaşı Sadun Özdemir'i de ziyaret etti.

  • Aliağamıza ekonomik ve sosyal olarak değer katacak Başkan Serkan Acar, Aliağa-Midilli arasında yapılması planlanan seferler için bir süredir kurumlararası iş birliğiyle çalışmalar yaptıklarını kaydetti.

20/09/21 14:17

Aliağa-Midilli seferleri için çalışmalar sürüyor

Aliağa ile Midilli arasında yapılması planlanan karşılıklı vapur seferleri için çalışmalar, pandemi sürecinden normalleşme dönemine geçilmesiyle birlikte hız kazandı. 2019 yılında Aliağa Belediyesi ile İMEAK Deniz Ticaret Odası (DTO) Aliağa Şubesi tarafından hazırlanan proje...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin