21.01.2022

HABER ÖZETI

  • Hakkari Belediyesi ve Ticaret İl Müdürlüğü ekipleri; un, kasap, market ve manav işletmelerine yönelik fiyat denetiminde bulundu.

  • Denetimlerde; evrakları eksik olan, fiyat etiketleri bulunmayan, reyon ve kasa fiyatları farklı olan iş yerleri hakkında tutanak tutuldu.

  • Denetimlerde, ürünün etiket fiyatı ile kasa fiyatı arasında fark olup olmadığına, etiket ve künye bilgileri ile indirimli ürünün indirimden önceki fiyatına bakıldı.

  • Vatandaşlarımız bu tür problemler ile karşılaştıkları takdirde 153 Hilal Masa hattını arayarak ya da zabıta müdürlüğümüze gelerek talep ve şikayetlerini bizlere iletebilirler.

03/12/21 17:22

Aliağa’da fahiş fiyat ve etiket denetimi

İzmir'in Aliağa ilçesinde zabıta ekipleri, marketlerin ürünleri fahiş fiyattan satmasının önüne geçebilmek adına fiyat denetimi yaptı. Denetimlerde; evrakları eksik olan, fiyat etiketleri bulunmayan, reyon ve kasa fiyatları farklı olan iş yerleri hakkında tutanak tutuldu. Aliağa...

Istanbulhaber ·

Hakkari’de fahiş fiyat denetimi

Hakkari Belediyesi ve Ticaret İl Müdürlüğü ekipleri; un, kasap, market ve manav işletmelerine yönelik fiyat denetiminde bulundu. Hakkari'de gıda işletmelerine yönelik fahiş fiyat artışı ve etiket denetimi hız kesmeden devam ediyor. Zabıta Müdürü Adil Demir, Ticaret İl Müdürü...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin