07.08.2022

HABER ÖZETI

  • Ağaoğlu Şirketler Grubu'ndan Ali Ağaoğlu'nun sağlık durumuna ilişkin yapılan açıklamada, Kontroller için gittiği bir hastanede anjiyo işlemi uygulanmıştır.

  • Ali Ağaoğlu kalp krizi mi geçirdi, sağlık durumu nasıl oldu, öldü mü, yaşıyor mu soruları sosyal medyada bugün en çok sorulan sorular oldu.

  • İş Adamı Ali Ağaoğlu, öğle saatlerinde geçirdiği rahatsızlık üzerine Ataşehir'de bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı.

  • Öte yandan hastane çevresinde güvenlik önlemi alındığı görüldü.

29/06/22 19:50

Ali Ağaoğlu kalp krizi mi geçirdi, sağlık durumu nasıl oldu?

Ali Ağaoğlu kalp krizi mi geçirdi, sağlık durumu nasıl oldu, öldü mü, yaşıyor mu soruları sosyal medyada bugün en çok sorulan sorular oldu.

Son haberler ·

Ali Ağaoğlu son dakika sağlık durumu, öldü mü, yaşıyor mu?

İş insanı Ali Ağaoğlu son dakika sağlık durumu, öldü mü, yaşıyor mu soruları sosyal medyada bugün en çok sorulan sorular oldu.

Son haberler ·

Ali Ağaoğlu’nun sağlık durumuna ilişkin açıklama

Ağaoğlu Şirketler Grubu'ndan Ali Ağaoğlu'nun sağlık durumuna ilişkin yapılan açıklamada, "Kontroller için gittiği bir hastanede anjiyo işlemi uygulanmıştır. Ağaoğlu'nun sağlık durumu gayet iyi" denildi. Ağaoğlu Şirketler Grubu'ndan iş adamı Ali Ağaoğlu'nun sağlık durumuna...

Istanbulhaber ·

Ali Ağaoğlu kalp krizi geçirdi

Kalp krizi geçiren ve Ataşehir'de özel bir hastaneye kaldırılan Ali Ağaoğlu'na anjiyo tedavisi uygulandı. İş Adamı Ali Ağaoğlu, öğle saatlerinde geçirdiği rahatsızlık üzerine Ataşehir'de bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı. Kalp krizi geçirdiği öğrenilen Ali Ağaoğlu'na...

Istanbulhaber ·

İş adamı Ali Ağaoğlu kalp krizi geçirdi. Ağaoğlu, Ataşehir’de özel bir hastaneye kaldırıldı.

İş adamı Ali Ağaoğlu kalp krizi geçirdi. Ağaoğlu, Ataşehir'de özel bir hastaneye kaldırıldı.

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin