28.01.2022

HABER ÖZETI

  • Bilecik İl Jandarma Komutanlığına bağlı jandarma ekipleri, köylerde bayanlara Kadın Destek Uygulaması (KADES) uygulaması hakkında bilgi verdi.

  • Bilecik merkeze bağlı Vezirhan, Bayırköy ve Bozüyük'e bağlı Dodurga beldesinde kurulan stantlarla 6284 sayılı kanun ve KADES uygulaması hakkında 428 kadına KADES broşürü dağıtıldı.

  • Ekipler ayrıca kadına şiddet ve KADES programı kapsamında bilgilendirici el broşürleri dağıttı.

  • Tüm fabrikaları bir bir gezerek kadın personelle bir araya gelen kadın jandarma ve polis memurları, kadınlara KADES hakkında geniş çaplı bilgiler verdi.

02/12/21 12:59

Aksaray’da polis ve jandarmadan KADES eğitiminde

Aksaray'da kadına yönelik şiddetle mücadele kapsamında Kadın Acil Destek Uygulaması (KADES) ile ilgili geniş çaplı eğitim çalışmaları yapan emniyet ve jandarma ekipleri sanayi bölgesinde fabrikalarda çalışan kadın personele eğitim verdi. İçişleri Bakanlığı tarafından geliştirilen...

Istanbulhaber ·

Bilecik’te 428 kadın KADES uygulaması hakkında bilgilendirildi

Bilecik İl Jandarma Komutanlığına bağlı jandarma ekipleri, köylerde bayanlara Kadın Destek Uygulaması (KADES) uygulaması hakkında bilgi verdi. Bilecik İl Jandarma Komutanlığı Aile İçi Şiddetle Mücadele ve Çocuk Kısım Amirliği tarafından, temel bir insan hakkı ihlali olan...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin