01.12.2021

HABER ÖZETI

  • İl Başkanı Ersan Aksu, AK Parti Milletvekili Ahmet Demircan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir birer açılış konuşması yaptı.

  • AK Parti teşkilatlarının son sınavı kendisiyledir AK Parti Grup Başkanvekili ve Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal ise muhalefete yüklenerek gündem konularını değerlendirdi.

  • Sadece fiziki yapı inşa etmenin ya da rutin hizmetleri yerine getirmenin eksik kalacağını bildiklerini ifade eden Başkan Demir, Asıl önemli olan vatandaşlarımızın yanında olduğumuzu onlara hissettirebilmek.

  • Samsun Büyükşehir Belediyesi, Samsunlulardan gelen tüm haklı talepleri yerine getirmiştir, istisnası yoktur ifadelerini kullandı.

23/10/21 21:12

AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal: “Karşımızda AK Parti ve Erdoğan düşmanlığı, Türkiye düşmanlığına dönüşmüş bir yapı var maalesef”

SAMSUN (İHA) – TBMM AK Parti Grup Başkanvekili Mahir Ünal, "Karşımızda AK Parti ve Erdoğan düşmanlığı gözlerini kör ettiği için artık düşmanlıkları Türkiye düşmanlığına dönüşmüş bir yapı var maalesef" dedi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Kültür ve Sanat Merkezi'nde...

Istanbulhaber ·

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal: “Karşımızda AK Parti ve Erdoğan düşmanlığı, Türkiye düşmanlığına dönüşmüş bir yapı var maalesef”

SAMSUN (İHA) – AK Parti Grup Başkanvekili ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Karşımızda AK Parti ve Erdoğan düşmanlığı gözlerini kör ettiği için artık düşmanlıkları Türkiye düşmanlığına dönüşmüş bir yapı var maalesef" dedi. Samsun Büyükşehir Belediyesi Atakum Kültür ve Sanat...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin