13.05.2021

  • Aylan bebek için aylarca feveran ettiklerini, bunun insanlığın yüz karası bir görüntü olduğunu belirten Milletvekili Aydemir, Bunu bir tek Sayın Cumhurbaşkanımız, Birleşmiş Milletlerde dile getirdi.

  • KKTC'de Kuran Kursu Kapatma Kararına Tepki Basın toplantısında KKTC Anayasa Mahkemesi tarafından Kuran Kurslarının kapatılmasına yönelik karara tepki gösteren Milletvekili Aydemir, Bunların uçları her yeri sarmış.

  • Cevizoğlu'nun Kanal İstanbul Açıklaması Milletvekili Aydemir, CHP'de bir başka isimde linçe tabi tutuldu, kimler tarafından Atatürk'e karşı olanlar tarafından.

  • Milletvekili Aydemir, Hakikati söylediği için Kesici'yi tebrik ediyorum, ama sonrasında çark etmesi ben öyle demedim demesi de ona yakışmamıştır Sadece mazur görüyoruz.

21/04/21 14:28

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, gündeme ilişkin tespitlerini paylaştı

AK Parti Erzurum Milletvekili İbrahim Aydemir, "128 milyar yalanıyla aslında 104 amiralin gece yarısı darbe hevesini kapatmaya çalışıyorlar." dedi. Basın Toplantısında muhalefet tarafından ortaya atılan iddiaları delilleriyle çürüten Milletvekili Aydemir, "Bunlar milleti...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin