21.06.2021

  • Amazfit Neo - Modern Fonksiyonlar, Retro-Dijital Tasarım Yuvarlatılmış dört köşeli ekran ve dört adet fiziksel işlev düğmesi, Amazfit Neo'nun klasik tarzıyla öne çıkmasını sağlıyor.

  • Amazfit Neo, akıllı telefonunuzdaki bir dizi popüler uygulamadan gelen kısa mesajlarla, e-postalarla ve bildirimlerle senkronize olabiliyor ve buradan gelen bilgileri bileğinizde görüntüleyebiliyor.

  • Kapsamlı araştırmalara dayanan PAI™ Sağlık Değerlendirme Sistemi, sağlıklı kalmak, kişisel zindelikte en iyiye ulaşmak ve bunu sürdürmek için ne kadar aktiviteye ihtiyacınız olduğunu hesaplamayı kolaylaştırıyor.

  • Uyandırmak için kaldır özelliği kullanıcıların saati okurken ekranı hızlı ve doğal bir şekilde etkinleştirmesine olanak tanıyor.

05/05/21 12:28

Akıllı Saate Retro Seçenek: Amazfit Neo! İşte Amazfit Neo Özellikleri

Amazfit, giyilebilir ürünler serisinin en yeni üyelerinden olan, çekici bir retro-dijital tasarıma, temel spor ve fitness işlevlerine ve etkileyici pil performansına sahip Amazfit Neo'yu Türkiye'de satışa çıkarıyor. İster yaşam tarzınıza uygun benzersiz bir saat, ister fitness...

Chip ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin