15.05.2021

  • Apple, Spring Loaded etkinliğinde, iPhone'unuzdaki Find My uygulamasıyla kolayca bulabilmeniz için nesnelerinizden herhangi birine eklenebilen bir izleyici olan ve uzun süredir söylentilere konu olan AirTag aksesuarını duyurdu.

  • AirTag, pusula ve kamera gibi sensörlerle birlikte öğenin konumunu hassas bir şekilde tespit etmek için UWB teknolojisini kullanıyor;iPhone'lardaki U1 yongasıyla iletişim kuruyor.

  • Kullanıcılar ayrıca, AirTag'leri kayboldum moduna geçirebiliyor, böylece cihazlar iPhone'larının menzilinde olduğunda veya Find My ağında başka biri tarafından tespit edildiğinde bilgilendirme alabiliyorlar.

  • AirTag'in Bluetooth sinyal tanımlayıcısı sık sık değişiyor, böylece konumu kolayca izlenemiyor.iPhone kullanıcıları, bilinmeyen bir AirTag onlarla birlikte sürekli hareket ediyorsa, bilgilendiriliyor.

21/04/21 00:24

AirTag ve Sürpriz iPhone 12 Modeli Tanıtıldı; Türkiye Fiyatları Belli Oldu

Apple, Spring Loaded etkinliğinde, iPhone'unuzdaki Find My uygulamasıyla kolayca bulabilmeniz için nesnelerinizden herhangi birine eklenebilen bir izleyici olan ve uzun süredir söylentilere konu olan AirTag aksesuarını duyurdu. AirTag, pusula ve kamera gibi sensörlerle...

Chip ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin