08.12.2021

HABER ÖZETI

  • Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, Sosyal ve Ekonomik Destek (SED), her ay ailelerimizin hesaplarına düzenli yatırılıyor.

  • Çocukların korunmasına yönelik hizmetlere önem verdiklerini dile getirerek, Bakanlığın bu amaçla sosyal hizmet modelleri bulunduğunu ifade etti.

  • SED kapsamında ihtiyaç sahibi ailelere her bir çocuk için ortalama bin 259 TL destek verildiğini belirten Bakan Yanık, SED ödemelerinin 15 Ekim'e kadar tamamlanacağını ifade etti.

  • Çocuklarımızın toplumsal hayata en sağlıklı şekilde katılması her zaman önceliklerimiz arasında geliyor.

12/10/21 11:04

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Yanık: “Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ile ihtiyaç sahibi ailelerimizin çocukları için ekim ayında 170 milyon TL yardım yapacağız.”

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Yanık: "Sosyal ve Ekonomik Destek (SED) ile ihtiyaç sahibi ailelerimizin çocukları için ekim ayında 170 milyon TL yardım yapacağız."

Istanbulhaber ·

Bakan Yanık: "İhtiyaç sahibi ailelerimizin çocukları için Ekim ayında 170 milyon TL yardım yapacağız”

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "Sosyal ve Ekonomik Destek (SED), her ay ailelerimizin hesaplarına düzenli yatırılıyor. İhtiyaç sahibi ailelerimizin çocukları için Ekim ayında 170 milyon 596 bin TL ödeme yapacağız" ifadelerini kullandı. Bakan Yanık, çocukların...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin