14.05.2021

HABER ÖZETI

  • Öte yandan, kanun, az tehlikeli sınıfta yer alan mikro ve küçük işletmeler için söz konusu hizmetlerin işveren/işveren vekili tarafından verilmesine imkan tanımıştı.

  • İş yerinde alınması gereken tedbirler ve dikkat edilmesi gereken konuları kapsayan rehberde bu düzenlemenin şartları ve uygulama şekli yer alacak.

  • İşveren tarafından kaynak olarak kullanılacak rehber, iş yerlerinde iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinin uygulanması konusunda yol gösterecek.

20/04/21 14:59

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetlerine ilişkin eğitim rehberi hazırladı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, az tehlikeli sınıfta faaliyet gösteren, 50'nin altında çalışan istihdam eden, küçük ve mikro ölçekteki işletmeler için iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine ilişkin kapsamlı bir rehber hazırladı. 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği...

Istanbulhaber ·

İş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine ilişkin eğitim rehberi hazırlandı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerine ilişkin eğitim rehberi hazırladı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, az tehlikeli sınıfta faaliyet gösteren, 50'nin altında çalışan istihdam eden, küçük işletmeler için iş sağlığı...

Istanbulhaber ·

İlgili konular

×
Palo.com.tr Facebook ta takip edin